Vánoce 2013

Po týdení pauze jsem zase tu. Omlouvám se, že jste se za celý týden nedočkali žádného článku, ale svátky jsem si užívala plnými doušky s mými drahými. Nechtělo se mi věnovat ničemu jinému než ochutnávání všemožných dobrot, koukání na pohádky, vycházkování a návštěvám. Tím spíš, že mě pozítří čeká začátek ještě mnohem náročnějšího týdne plného učení. Svátky kvapem utíkají a tak si příští dva dny hodlám ještě pořádně užít.

Dárky jsem měla zabalené už týden před Štědrým dnem, ale nakonec jsem balila další  ještě dvaadvacátého do půldruhé v noci :D Jelikož jsem počítala s červeným stromečkem, udělaly mi nové fialové ozdoby čáru přes rozpočet. Moje šílené plány, zabalit znovu všechny dárky, mi překazila jen skutečnost, že jsem nesehnala žádný papír, který by se mi líbil :D

Náš Štědrý den byl krásný, bohužel ne bílý…ozdobili jsme stromeček a večer nám pod něj Ježíšek „naježil“ takovou kupu dárků, že se pod něj pomale ani nevešly. Večeře se povedla, rozkrojili jsme jablíčko a pouštěli lodičky. Ale dětskou radost z dárků asi nic nepřekoná. Dostala jsem spoustu krásných i užitečných věcí a Ježíškovi za ně ještě jednou moc děkuju.

Během dalších dvou dnů jsme stihli navštívit všechny příbuzné, sníst spoustu kalorických jídel a popovídat si o spoustě věcí. Jediné z čeho radost nemám je tohle neskutečně nezimní počasí, žádný sníh, žádný led…zimu miluju a zima bez sněhu není pořádná zima. Ani tak jsme to ale nevydrželi a vyrazili alespoň na blízkou sjezdovku. Ten pruh technického, mokrého sněhu mezi blátivými pruhy zeleného lesa nebyl na pohled nic moc, ale zalyžovali jsme si a já jen doufám, že ta opravdická zima se spoustou sněhu ještě přijde. Doufám, že si ještě zalyžujeme, když už mi Ježíšek nadělil to nové lyžařské oblečení.

A jak si svátky užíváte vy? U televize a pohádek, s rodinou nebo někde na horách?

4 thoughts on “Vánoce 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *