Brandnooz box

Jak ten čas letí…další rok je fuč a já jsem zase o rok starší :) Včera jsem oslavila své 23. narozeniny, říkám si, že to ani není možné. Dárek k narozeninám jsem dostala trochu předčasně, už jste ho mohli vidět tady, ale protože mám ještě týden volno, než mi zase začne škola, vyrazila jsem včera ještě na malé narozeninové nákupy :) Co jsem nakoupila uvidíte brzo v New In článku.
Teď ale k dnešnímu článku, včera jsem si taky vyzvedla Brandnooz box. Nejsem sice zklamaná, ale nadšená taky nejsem…

Brandnooz box jsem chtěla nějakou dobu vyzkoušet, ala pořád jsem se nemohla odhodlat. Nakonec jsem dostala otevřené předplatné k Vánocům. Na první balíček jsem byla vážně zvědavá, místo dodání domů jsem ale zvolila osobní odběr na mnou vybraném místě. To asi byla první chyba. Místo očekávaného balíčku mi ale přišel nejprve e-mail, ve kterém mi tým Brandnoozboxu sděloval, že špatně zadal objednávku, která se tak o několik dní opozdí. Takže všichni už svůj box měli, zatímco ten můj byl teprve na cestě.

Dobře, stane se, navíc mi nabídli jako omluvu únorový box zdarma. Další peripetie nastaly při vyzvedávání balíčku. Na balíku bylo moje jméno i číslo objednávky, které mi přišlo mailem. Toto číslo se ale neshodovalo s číslem, které bylo zadané v počítači. Takže mi balíček nechtěly vydat, navíc bez mého svolení otevřely box a hledaly v něm nějaké jiné číslo. To samozřejmě nenašly…co by taky dělalo uvnitř boxu, že? Po 15 minutách čekání nakonec naznaly, že mají aspoň můj podpis o převzetí a box mi tedy daly.

První co jsem udělala byla změna dodací adresy. Na únorový box zdarma jsem zvědavá…potom se rozhodnu, jestli předplatné zruším nebo ne.

Hodnota balíku sice přesahovala cenu boxu, ale žádné závratné novinky jsem v něm nenašla. Balík obsahoval Kotanyi koření na vepřové maso, zelený čaj Teekanne, žvýkací karamely Fruitella, sušenky Ego Cereal, brambůrky Bohemia Chips farmářské Rozmarýn, omáčku k masu Uncle Bens, dětské pití Isoline, dětské müsli Emco, ovocné žvýkačky Mentos a energy drink Biotta Bio energy.

Ovocné bonbony, sušenky, brambůrky i žvýkačky znám už dlouho. Müsli dostala Adélka, čaj, koření a omáčka putovali do kuchyně. Žádné velké překvapení se nekonalo, popravdě nic z těchto věcí (snad kromě sušenek) bych si sama nekoupila, nuže uvidíme příště :)

Znáte Brandnooz box? Zkoušeli jste ho, nebo to máte v plánu? 
Jaké jsou vaše zkušenosti?
 

11 thoughts on “Brandnooz box

    1. Jsem stejného názoru, ještě uvidím, jak dopadne příští box zdarma a pokud to bude stejné, předplatné zruším. Na co si kupovat něco, co běžně koupím v obchodě a navíc bych si to mnohdy sama ani nekoupila :)

    1. Já jsem právě očekávala, že se budou objevovat novinky, které běžně v obchodě zatím nejsou, případně produkty i z jiných zemí, ale to jsem asi chtěla moc :D A děkuji za přání :)

  1. Happy Birthday, Monica! Wish you more happy moments and bright emotions in life!

    Maryna from Ukraine (yeah, I visited your blog, it’s difficult to read google trandlation from Czech to Russian, but I figure out about your interests and daily life. Nice blog, really).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *