Moje sbírka kabelek

Jsem strašný sysel. Syslím kabelky, syslím boty, syslím hadry…a nikdy jich nemám dost :D Jsem sama? Při přípravě dnešního článku jsem zjistila, že spoustu ze svých kabelek vytáhnu tak jednou do roka a některou už jsem neměla i víc než rok. Stejně mám své oblíbence, které nosím prakticky pořád a obměňuju je neustále dokola. Jinak co se týče kabelek, upřednostňuju ty rozměrnější, do kterých nacpu kde co…na minikabelky mě moc neužije. Stejně tak mám radši dlouhý popruh přes rameno než kabelky do ruky. A kolik že těch kabelek vlastně mám?

Tuto kabelku jsem sehnala nedávno za nějaké dvě stovky v sekáči. V zimě ji asi moc neunosím, ale na léto je naprosto ideální a nosím ji dost často. Velikostně je tak akorát, ani malá, ani velká :)

Šedé psaníčko je z Tally Weijl, ale já ho sehnala už před pár lety na votoči, mělo sice vytržený druk, ale s tím jsem si poradila během chvilky. Nenosím ho moc často, ale ani mi neleží jen tak ve skříni.
I tuhle kabelku už mám delší dobu a stále mi skvěle slouží, je od Vietnamců, ale přesto je koženka kvalitní a ani po několika letech se nikde neloupe, nebledne a až na podšívku je pořád v super stavu. Navíc se toho do ní vejde spousta.
Tuto prostornou hnědou kabelku jsem pořídila asi před dvěma lety v New Yorkeru a dala by se nazvat i taškou cestovní. Vejdou se do ní věci klidně i na 3 dny. Z toho plyne, že ji moc často nevytáhnu, ale když už jedu někam na víkend, balím právě do ní.
Vínovohnědá kabelka je z Carpisy a dostala jsem ji od Toma prostě jen tak. Je jednou z mých oblíbených, dá se vzít do ruky i přes rameno…a dokonce k ní mám i balerínky ve stejné barvě.
První z mých opravdu často nošených kabelek. Je sice do ruky, ale má i dlouhý popruh, který využívám většinou. Je krásná, praktická, pojme hodně věcí a navíc je to černá klasika. Mám ji také od Vietnamců, ale je velmi kvalitní.
Kabelku od LV jsem na votoči votočila nedávno, od té doby ale stále nebyla příležitost si ji někam vzít. Na léto mám své oblíbené kousky, takže myslím, že své využití najde spíš v zimě.
Další černý kousek, opět od Vietnamců a opět velmi kvalitní. Bohužel jsem ji nevytáhla už víc jak rok, a proto ji nabízím k prodeji na svém votoči. Stále ale váhám, jestli prodat nebo ne.
Další votočový kousek, tenhle super úlovek jsem získala výměnou. Opět černá, tentokrát ale z pravé kůže s mnoha kapsami. V létě ji nosím dost často a je jednou z mých nejoblíběnějších.
Hnědé psaníčko z Ebay byl také super kup, bohužel ho ale nevyužiju tak často…přeci jen, do takové placky se toho moc nevejde. Ale na lítačku do města je super.
A asi moje nejnošenější kabelka vůbec. Černá obyčejná klasika, od Vietnamců. Už si také prošla několika změnami. Odpadané pyramidky jsem musela nahradit a také jsem si dovnitř ušila podšívku…tuto proměnu jste mohli vidět TADY.
Můj čeno-hnědo-šedý stereotyp rozbíjí tahle kráska z Ebay. Bylo to moje must have a jsem moc ráda, že jsem si ji pořídila, je naprosto úžasná.
Mým zatím posledním votočovým úlovkem je tahle kabelka. Přišla mi nedávno a chtěla jsem ji dát do new in článku, na který se můžete těšit příště, ale rozhodla jsem se, že vám ji ukážu už dnes.
Sečteno podtrženo 13 kousků, když nepočítám jedno saténové plesové psaníčko (samozřejmě taky černé :D). Převládá černá, následována hnědou a šedou.
Kolik kousků čítá vaše sbírka? Nosíte všechny své kabelky přibližně stejně často, nebo také některé provětráte jen hodně zřídka? A jak je to u vás s barevností – monotónní jako u mě, nebo hýří barvami? Pochlubte se, budu ráda :)

7 thoughts on “Moje sbírka kabelek

  1. Krásná sbírka, moc se mi líbí ta z Carpisy a obě větší černé od Vietnamců, takovou nějakou bych si taky potřebovala koupit :-) A ta poslední přírůstek je taky super, na takové typy kabelek jsem ujetá.

  2. Moni, já jsem taky sysel. A nikdy nemám dost! :-D Kolik mám kousků, netuším, ale myslím, že bych tě asi trumfla. Barvy mám různé: černou, krémovou, zelenou, modrou, růžovou, hnědé,…nyní sháním pěknou červenou k balerýnkám, tak uvidím, zda pochodím. Taková (červená), jakou máš ty, by se mi přesně hodila ;-) bára.kára blog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *