Srpnový new in & wishlist podzim 2014

Hezké upršené nedělní odpoledne,
po týdnu jsem se dnes konečně dostala k napsání dalšího článku. Během týdne jsem měla v plánu přidat dva posty, ale oba zatím leží rozepsané v konceptech. Poslední měsíc opravdu nevím, kam dřív skočit a pevně doufám, že už se to brzo vrátí k nějakému normálu. A spolu s tím, se doufám vrátí pravidelnost do postování nových článků :)
New in je už samozřejmostí na konci každého měsíce, tentokrát ale bude hodně (opravdu hodně) kraťoučký. Tenhle měsíc jsem skoro neutrácela, co se oblečení a kosmetiky týká. Finance teď putují úplně někam jinam, do cihel, malty, lepidla, izolační pěny a podobných nezbytností. Alespoň malou radost jsem si ale udělala…to bych nebyla já :)

Tahle kabelka je ruční práce a spolupracuji s její tvůrkyní. Kabelka je nádherná, propracovaná a velmi kvalitně ušitá. Pokud vám nějakou kabelku připomíná, máte pravdu. Je to kopie mojí oblíbené černé kabelky se cvoky, kterou jste mohli vidět třeba TADY. Je možné vybrat si barvu koženek, nakombinovat ji s látkou, vybrat si tvar a velikost kabelky, zvolit si rozměry…fantazii se meze nekladou. Já jsem si vybrala kombinaci hnědé a tyrkysové s puntíkatou podšívkou, bez zipu. Na mém votoči najdete momentálně jednu stejnou – černou a fialovou na zip a  červenou crossbody. Jejich hodnota je 500,- Podle mě je to cena naprosto nesrovnatelná s cenami jiných handmade kabelek. V případě zájmu se určitě ozvěte na můj mail slahorova.m@gmail.com :)

Před dvěma týdny jsem vyrazila s kamarádkou po nákupech. Sehnala jsem tyhle skvělé lehoučké tepláky v Calliope, ve slevách za skvělých 79,-

V Bershce jsem pak ulovila další úžasné boyfriend džíny za úžasných 249,- Poslední dobou už nekupuju džíny snad nikde jinde. Jsou světlé, z pevné valitní džínoviny a skvěle sedí. Naprosto jsem si je zamilovala.

A nakonec vám ukážu  můj podzimní wishlist. Je docela plný, ale plný věcí, které bych si opravdu přála. Doufám, že najdu něco hodně podobného. Béžový trenchcoat mi v šatníku chybí a tenhle z H&M je přesně podle mého gusta. Stejně tak kabelka a kotníčkové boty v šedé barvě jsou mým must have pro tenhle podzim. Kabelku mám vyhlídnutou rovněž v H&M a podobné botky měli loni v CCC nebo Deichmanu. Stejně tak hodně toužím po tmavší fialovo-červené rtěnce.

Další nezbytností, kterou nutně potřebuju mít ve svém šatníku jsou pruhovaná trička a delší džínová bunda. Bunda ale asi bude dost problém, žádnou takovou jsem nikde neviděla. Slip ony od VANS a bílé Conversky by taky nebyly k zahození a stejně tak i batůžek v černé barvě.

Co jste si v srpnu pořídili vy? Využili jste slev
nebo teprve hodláte vzít obchody útokem?
! signatura

4 thoughts on “Srpnový new in & wishlist podzim 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *