Co nadělil Ježíšek?

No bylo toho požehnaně. Popravdě jsem toho ani tolik nečekala. Asi jsem musela být vážně hodná :) Mám ráda dárky, ale nejraději mám překvapení, ale protože jsem si jako vždy vybírala dárky sama, s žádným  překvapením jsem pod naším stromečkem ani nepočítala. Tomáš ale překvapil a den před Štědrým dnem se vydal do města s tím, že mi prostě něco koupí, abych nějaké překvapení měla. Na velkou tašku z IKEA, kterou přivezl bylo uvaleno embargo a já jsem měla přísný zákaz se k ní vůbec přiblížit, než balík zabalí :) Takže ta obří krabice pod stromečkem mi byla vážně záhadou :) A cože jsem to vlastně všechno dostala? Nefotila jsem sice všechno, ale většinu ano…

Tak tohle bylo to obrovské překvapení…po „BIG SHOTu“ jsem toužila už pěkně dlouho, ale netipla bych si, že to může být to překvapení. Hodně jsem ho chtěla tak před dvěma roky, ale není to zrovna levná záležitost…o těch serepetičkách k tomu náležejícím ani nemluvě. Takže tenhle dárek mě neskutečně překvapil a potěšil :)

Nějaká ta kosmetika nemůže chybět a nikdy se neztratí…stejně jako věci do domácnosti, které se mi teď ohromně hodí, takže i taková utěrka, ručníky nebo teplé povečení od babiček mě moc potěší :) Velkou radost mi udělala i souprava na fondue od mé maminky a mé sestry, nebo ruční mlýnek od přítelovy maminky :)

Sama sobě jsem samozřejmě nadělila něco do šatníku a botníku…krásný teplý kabát, několik košil, svetr a také nové botky :) Jsem z nich nadšená, podpatky normálně kvůli kolenu nosit nemůžu, tyhle jsou ale strašně pohodlné a nedělá mi probém v nich vydržet celý den :) A jako každý rok nesmí chybět nové pyžamko (to moje fialové je od babičky a moc se trefila).

Radost jsem si udělala taky novou peněženkou a štětci na make up…přijít mi měly taky nové hodinky, ale na celnici je zastavili a poslali zpátky, tak jsem zvědavá, jestli vůbec přijdou.

S dalších drobností které mě potěšili… nákupní taška až na 20kg od Tomášovy maminky, kniha o čokoládě od mé maminky, udělátko na koblížky od babičky a podtácky na pytlíky od čaje také od Tomovy maminky…látková brož, kožený náramek nebo domácí čokoládový likér :)

Co pěkného nadělil Ježíšek vám?
Dostali jste to, co jste si přáli? 
Nebo vás Ježíšek také překvapil?

4 thoughts on “Co nadělil Ježíšek?

  1. Ahoj Moni, tak ty jsi musela být doopravdy velmi hodná! Tu mašinku neznám, a tak se těším na nějaké to DIY s ní, abych věděla, o co přicházím. Košile jsou parádní, nejvíc se mi líbí ta modrá a fondue bych taky chtěla, máme sýrové, ale masové je také dobré, že :-) bára.kára blog

    1. Ahoj Baru, no asi ano, na to že Ježíšek nebyl zrovna při penězích, tak se teda vytáhl :) Košilí už mám víc než triček a ještě jich určitě hodně přibude…a co se fondue týká…miluju – jak masové, tak sýrové i čokoládové, jen musíme sehnat palivo do toho hořáčku :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *