Svatební oznámení Nature | SCRAPBOOK

Hezký začátek nového týdne,

tentokrát vám chci ukázat zase něco z mého scrapbooku…

Je to něco málo přes půl roku, co jsem dostala Bigshot a zamilovala se do scrapbookování. Od té doby jsem nakoupila nespočet dalšího příslušenství, šablon, inkoustů, razítek, papírů a plno dalších nezbytností (a to mi pořád přijde, že mi toho ještě spousta chybí).

Vytvořila své první a druhé svatební album, několik blahopřání ke svatbě, několik narozeninových blahopřání, množství narozeninových pozvánek a spousta zakázek ještě čeká. Ale mezi nimi všemi byla taky má první zakázka svatebních oznámení a jmenovek. A ty vám chci ukázat dnes.

IMG_0512

Toto vzorové oznámení jsem vytvořila spolu se 4 dalšími vzory, ze kterých nevěsta vybírala. Požadavkem byl jednoduchý, čistý, přírodní design. Myslím, že se to nakonec podařilo víc než dobře. Za poslední dobu se tento čistý styl hodně rozmohl, ale já jsem za to ráda, mně se líbí moc.

IMG_0513

I když oznámení působí tak jednoduše, je poskládané z několika částí, které mi projdou pod rukama většinou hned několikrát – od vyřezání přes ohýbání, tisk, razítkování, až po vyřezávání jednotlivých komponentů a jejich kompletování. Ale i když je to práce na mnoho a mnoho hodin, neskutečně mě to baví.

IMG_0514_Fotor_Collage

 

Součástí oznámení jsou také pozvánky na hostinu/oslavu i s adresou na druhé straně. Ty jsou připevněné na lepící gumě, takže jdou snadno sundat a znovu přilepit bez poškození papíru. Ve stejném stylu jsou samozřejmě i jmenovky (na fotce jen prázdný vzor). Použila jsem přírodní hnědý papír v kombinaci s jemně smetanovým akvarelovým papírem s texturou a přírodní bílý provázek. Jediným ozdobným prvkem je bílá perlička.

IMG_0517

A to vše samozřejmě v ladícím balení…

DSC_3949_Fotor

DSC_3943_Fotor

DSC_3944_Fotor

DSC_3945_Fotor

Jak se líbí tento čistý přírodní styl vám?

! signatura

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *