Závěsný štendr | DIY

Hezké páteční dopoledne,

včera se nevím proč nepublikoval tento článek i přes to, že byl naplánovaný. Stalo se mi to už podruhé a vážně netuším proč, protože dřív to normálně fungovalo. Dnes vám ukážu moje poslední DIY, které nám zabralo všeho všudy asi hoďku. Nad dalším štendrem do ložnice jsem přemýšlela už delší dobu, ale chtěla jsem něco netypického a tak mě napadlo tohle.

Potřebujete jen silnější větev, rovnou nebo zkroucenou, z jakého dřeva to je jen na vás. Já jsem zvolila břízu. Dále pak řetězy nebo lana na zavěšení a úchyty do stropu. My jsme použili klasické háčky, které jsme přestříkali na bílo. Nejvíc se mi líbí to, že když uklízím, nemusím se štendrem nijak šachovat, protože pod ním je prostě prostor, který se navíc dá využít na cokoli dalšího.

DSC_5307_Fotor

DSC_5310_Fotor

DSC_5311_Fotor

DSC_5313_Fotor

Docela přemýšlím nad tím, že si takto zařídíme celou šatnu, celou místnost s takovými štendry ve dvou poschodích nad sebou, ale to je zatím hudba budoucnosti :D Jak se to líbí vám? Mně moc…

! signatura

2 thoughts on “Závěsný štendr | DIY

  1. Je to úžasné. Viděla jsem tento systém už v ZOOT výdejně a úplně mě myšlenka pohltila. Nemám na to bohužel úplně dost prostoru, ale strašně se mi provedení líbí. Možná v předsíni by se dal alespoň jeden držáček vymyslet a aplikovat. :)

    1. Děkuji :) No s prostorem jsme na tom naštěstí dobře, ale i tak plánuju mít jednou v ložnici opravdu jen postel a noční stolky a na všechno obečení mít šatnu…snad jednou :D Já plánuji ještě vymyslet podobný stojanový věšák :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *