Já vím, jsem ostuda…

…v neděli to byly dva týdny od posledního článku. Ale jak už asi víte, takový „výpadky ve vysílání“ se u mě občas objeví :D Není to proto, že by se nic nedělo, nebo jsem se o to s vámi nechtěla podělit, jen prostě nemám na psaní chuť. A já se držím toho, že člověk by měl takové věci dělat, když chce…protože když se nechce, většinou to stejně stojí za nic. A poslední dobou se mi nechtělo asi hlavně kvůli škole. Denně 3 hodiny na cestách, do toho nějaké to učení, odevzdávání prací a prezentace…nějak mi přijde, že je toho na mě moc. Ale ještě chvíli vydržet, dopsat dvě poslední práce a bude na chvíli klid…do zkoušek.

Ale dneska jsem se probudila a po dlouhé době se mi zase CHCE. Ještě ležím v posteli a přemýšlím, jak moc se mi vlastně nechce vstát, ale Ara se co nevidět vzbudí a hladem ji vážně nechat nemůžu. :)

Fotky jsou z pondělní procházky, po obědě bylo nádherných 15 stupňů a tak jsme neodolali a vyrazili do lesa. Ara v sedmém nebi, jen pro příště nesmíme zapomenout na rolničku, abychom vůbec tušili, kde se zrovna v lese pohybuje.

 

IMG_0809

IMG_0810

Kdo najde v lese psa? :D Já s tím vždycky naživo mám docela problém.

IMG_0811

IMG_0812

IMG_0813

IMG_0814

No nebýt toho spadaného listí, řekněte…vypadá to jako půlka listopadu?

IMG_0815

Není nad jablko sebrané na podzim pod stromem…

IMG_0816

Jak jste si užívali pondělí a včerejší svátek vy? My v pondělí na procházce a včera s mamkou „svátek nesvátek“ na nákupech. A už mi bude zbývat opravdu jen pár kousků.

Ať se necítím jako blázen…kdo už má taky nakoupenou a zabalenou většinu dárků? :D

Já balím dárky postupně, tak, jak je koupím…a pak se těším, když do Vánoc zapomenu, co v některých balíčcích vlastně je :) A kromě dárků už mám taky vytvořený plán, kdy se do čeho pustím – do úklidu, do výzdoby, do pečení perníčků a cukroví. Tohle období příprav nesktečně miluju, je to pro mě nejkrásnější období v roce a vždycky chci, aby to bylo perfektní :)

Jak žijete vy? Přepadá vás už vánoční atmosféra?

A máte taky plán příprav, nebo to prostě moc neřešíte?

! signatura

 

2 thoughts on “Já vím, jsem ostuda…

  1. Nakoupeny už mám úplně všechny dárky. Balím je až v prosinci, ať mě to naladí do Vánoční nálady a nejlépe u nějakých pohádek. Vánoční úklid jsem už také dělala. Mám ráda, když mám vše dopředu hotové. Alespoň se nemusím stresovat v prosinci a pěkně si ty svátky užiju :). Teď už zbývá jen pečení.

    Ara je nádherná :)

    1. Taky jsem to tak dřív dělala, že jsem balila až pak vše naráz, ale zjistila jsem, že mě to rozbalování o to víc baví, když zapomenu co jsem kam zabalila a vlastně nevím, kde co je :) Ten velký úklid už mám naštěstí taky za sebou a zanedlouho hurá na perníčky :) a pak na cukroví :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *