Trocha vánoční inspirace…

…se před Vánoci určitě hodí každému. alespoň já na Pinterestu vstřebávám inspiraci často. Ať už se jedná o dekorace, prostírání stolu, růuné drobnosti, tipy na dárky, štítky na dárky, nebo jejich balení. Trochu inspirace z tohoto koutu Vám přináším dnes. Co mě zaujalo?

Tak jako už loni, pořád mě baví jednoduchost, přírodní materiály a trocha té přírody v dárcích. Myslela jsem nejdřív, že v tomto duchu budu balit ty letošní, ale protože jsem s balením dárků začala už v listopadu, plán jsem nakonec přehodnotila. Všechno to jehličí by mi za tu dobu jistě opadalo. Až už kousek jehličí, pár šišek, snítka buxusu nebo eukalyptu, skořice nebo třeba badyán…pokud balíte dárky na poslední chvíli, myslím, že to je perfektní nápad. K tomu nějaký originální štítek a je to. Na druhou stranu, jako dárek pro maminku – sestru – kamarádku – nebo i babičku se mi moc líbí nápad brože připnuté na stuze, nebo navázaného prstýnku.

a Collage

Pokud si chcete vyhrát, zkuste místo visačky vytvořit třeba plstěného perníčka, pokud sázíte ná úplnou jednoduchost, dárek doladí i pěkně napsané jméno. A pokud nejste na takovou jednoduchost, zkuste různé přírodniny nastříkat třeba zlatou, stříbrnou nebo měděnou metalickou barvou. S jednoduchým a jednobarevným papírem je to bomba. moc se mi líbí taky nápad s papírovými pírky.

b Collage

A pro ty, co mají na Vánoce rádi lesk a třpyt, tu také něco mám. Kombinace bílé-šedé-zlaté-stříbrné-černé na mě pusobí až překvapivě dobře.Každý balíček může být úplně jiný, vše doplněné o stužky, mašle, krajku, peříčka, baňky a co vás prostě napadne.

c Collage

Tuhle kouli z modřínových šištiček asi musím mít. Stejně jako plstěné sobi, o kterých taky dost přemýšlím. A svíčky, to je prostě pro mě zimní nezbytnost…ty prostě musí být, navíc pokud jsou nějak pěkně naaranžované. Mít tak opravdu velký a široký stůl, tak neváhám s jejich umístěním doprostřed svátečního stolu.

d Collage

T této koláže mě opravdu zaujaly perníčky na dárcích…Inspirace je spousta… Pro co jste se letos rozhodli vy? Jak budou vypadat dárečky pod vaším stromečkem?

e Collage

! signatura

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *