Bezmála týden…

…zabraly úpravy blogu. Hlavně proto, že jsem čas musela dělit mezi blog, učení na zkoušky a léčení nějakýho bacilu, co se o mě už asi týden pokouší. No a když už bylo všechno konečně podle mých představ a rozhodla jsem se, že by upgrade mohl spatřit světlo blogového světa, už to skoro vypadalo, že ho ani nezvěřejním. V posledním kroku se prostě něco pokazilo a ne a ne vyprostit blog z „Coming Soon“ režimu. Nakonec se naštěstí povedlo a tak tu máme nový vzhled…

Řekla bych, že čistší, přesto barevný a hlavně přehlednější… Z menu zmizela velká spousta záložek, které jsem vlastně skoro nevyužívala a zůstala jen záložka life, scrapbook a DIY. Žádné články ale nezmizely, jen je od nynějška souhrnně najdete pod štítkem LIFE. Oddělené jsou jen záložky SCRAPBOOK a DIY, kterým se chci věnovat dál asi nejvíce. Všechny ostatní články, ať už půjde o ty rekonstrukční, recepty, nákupy a podobně, najdete pod záložkou LIFE.

Ale aby vše zůstalo přehledné, jednotlivé podkategorie zůstávají v pravém postranním panelu. Pokud tedy budete chtít najít i rok starý recept, jednoduše si rozkliknete příslušnou podkategorii :)

V pravém panelu rovněž najdete ikonky pro sledování na sociálních sítích a pro ty, kdo nemají instagram také fotky z instagramu. Doufám, že se vám nový vzhled líbí a že se v něm snadno zorientujete. Už mě za ty roky asi znáte a víte, že dýl jak rok u jednoho vzhledu prostě nevydržím, nebo aspoň ne bez malých úprav :)

Dejte vědět, co říkáte na změny, a co byste případně ještě uvítali…

!podpis

5 thoughts on “Bezmála týden…

  1. Moni tak tohle je naprostá bomba! Úplně mě to rozsekalo, když jsem tvou stránku po delším čase otevřela. Držím tedy palce s dalším vedením blogu a s psaním článku. Fakt smekám, je to tu nádherné! :)

    1. Děkuju moc, moc mě těší, že se nový vzhled líbí nejen mě :D Co se vedení blogu týká, rozhodla jsem se přispívat, když se mi bude zdát, že je co a že je proč :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *