Ve scrapbookingu jsem se našla…

…ale vážně. Znáte takový ten pocit, kdy vás pohltí něco, o čem jste do té doby ani neslyšeli? Že ne? Tak to vám přeju, ať to někdy zažijete. Ještě před víc jak rokem jsem o scrapování, Big shotu a nebo Project life neměla ani páru, ale jen do chvíle, než jsem k loňským Vánocům dostala od Toma Big shot. Do scrapbooku jsem se zamilovala, propadla jsem tomu tvoření, které vám dává tolik prostoru a volnosti ve využití vlastní fantazie a kreativity. A co mě na tom baví nejvíc? To, že mě to neskutečně nabíjí, odpočnu si a jedinou starostí je, co kam nalepit nebo narazítkovat :)

Ruční práce a veškeré kreativní tvoření nebo přetváření jsem milovala odjakživa, takže ne, že bych do papírnictví nechodila moc ráda už předtím, ale teď jsou mé návštěvy specializovaného papírnictví, dá se říct, skoro pravidelné. Neustálá potřeba nových scrapových čtvrtek, razítek, všemožných serepetiček, alb, mě k tomu prostě nutí.

Někdy je ale nutné poradit si i bez možnosti nákupu, jen s tím co je doma. Tak tomu bylo i s dnešními svatebními gratulacemi. Fotky mám v počítači už pěkně dlouho, ale vzpomněla jsem si na ně až dnes.

aa

b

c

d

e

f

Máte taky nějaký koníček, který milujete a je pro vás odpočinkem i prostorem k načerpání energie?

!podpis

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *